دوره عکاسی و تصویر برداری زیر آب

قبلی
خدمات غواصی و زیر سطحی
خدمات غواصی و زیر سطحی
مشاهده
تخصص‌‌‌‌های غواصی
تخصص‌‌‌‌های غواصی
مشاهده
دوره‌‌‌‌های آموزش غواصی
دوره‌‌‌‌های آموزش غواصی
مشاهده
پنج شنبه یازدهم خرداد ۹۶
(0)
(0)
دوره عکاسی و تصویر برداری زیر آب
دوره تصویر برداری زیر آب یکی از جذاب ترین تخصص‌‌‌‌های غواصی است. در این کورس شما میتوانید با یادگیری علم شناخت انواع دوربین ها، انواع کیس ها، اصول نور پرداری، اصول عکاسی زیر آب و مهارت‌‌‌‌های فیلم برداری، از دنیای بکر و زیبای زیر آب تصویر گرفته و لحظات به یاد ماندنی را ثبت کنید .
علاوه بر آن شما قادر خواهید بود این رشته را به صورت تخصصی تر و حرفه ای دنبال کرده و به عنوان یک مستند ساز و تصویر بردار حرفه ای از سوژه‌‌‌‌های مورد نظر خود تصویر یا فیلم تهیه کرده و ارائه نمائید .

عکاسی زیر آب، شاخه‌ای از عکاسی است که از آبزیان یا جاذبه‌‌‌‌‌های زیرآب عکسبرداری می‌شود.

کنترل حرکت، در عکاسی زیرآب بسیار مهم است زیرا برخلاف سطح زمین سوژه‌ها و عکاس همیشه در حال جنبش و حرکت‌اند. انعکاس نور عامل دیگری است که تأثیر زیادی بر عکاسی زیر آب می‌گذارد. عکاس، هر چقدر عمیق‌تر در عمق آب فرو رود به نور کمتری دسترسی خواهید داشت و رنگ‌‌‌‌های گرم را از دست خواهد داد.

سوژه‌ها در زیر آب بسیار کوچک‌تر از سطح زمین توسط دوربین ثبت می‌شوند. عکاسان آماتور همیشه از دیدن عکس ماهی بزرگی که در زیر آب عکسبرداری کرده‌اند متعجب می‌شوند.
تعدادی از سازندگان لوازم عکاسی محفظه‌هایی ضد آب برای دوربین‌‌‌‌‌های حرفه‌ای خود ساخته‌اند که می‌توان دوربین لنز و فلاش را به سادگی در آن تعبیه کرد و در زیرآب از آن استفاده نمود از طرفی دوربین، فلاش و نورسنج‌هایی که دربرابر نفوذ آب مقاوم هستند نیز برای این منظور ساخته شده‌اند که درصورت استفاده از آنها نیازی به محفظه مخصوص نیست و درواقع عکاس زیر آب باید بین خرید یک دوربین مخصوص زیر آب و یا تهیه محفظه‌ای که دوربین معمولی را دربرمی‌گیرد یکی را انتخاب کند. البته اگر محفظه‌ای بخرید که دوربین و لنز‌‌‌‌های موجودتان در داخل آن قرار گرفته و به کار رود از نظر هزینه بسیار ارزانتر از خرید یک سیستم جدید دوربین و لنز‌‌‌‌های ضدآب خواهد بود.
شما هم میتوانید پس از گذراندن دوره‌‌‌‌های عمومی غواصی ،دوره تخصصی تصویر برداری را گذرانده و تصاویر مورد علاقه خود را ماندگار کنید .
گالری تصاویر محصول
 تصویر برداری زیر اب
 تصویر زیر آب
 underwater pic
 pic underwater
 تصویر برداری زیر آب
 underwater pic
 pic water
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر